Res-Drob Rzeszów

ul. Marii Konopnickiej 18
35-211, Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 17 853 62 42
fax 17 853 62 42
tel. kom. 666-835-024
Strona internetowa: www.chicken.pl
Adres e-mail: pfornal@resdrob.pl
Osoba odpowiedzialna za skup: Piotr Fornal
Profil ubojni: Brojler

Sprawdź ceny żywca

O nas

Zakład Drobiarski RES-DROB jest zintegrowanym zakładem przetwórstwa drobiowego w pełni oddanym swoim klientom od 1951 roku. Naszą tradycją jest dostarczanie smacznego, zdrowego i w pełni przebadanego mięsa drobiowego.

Bliska współpraca z naszymi partnerami pozwala nam na zachowanie całkowitej kontroli jakości od pisklęcia po wyrób końcowy.

Ponad pół wieku na rynku drobiarskim jasno pokazuje, że spełniamy najbardziej wygórowane wymagania świadomych konsumentów. Dzięki naszemu przywiązaniu do tradycji i jakości należymy do najlepszych na świecie co dodatkowo mobilizuje nas do ciągłego rozwoju.

Historia Rzeszowskich Zakładów Drobiarskich sięga 1951 roku kiedy to powołano Rejonową Zbiornicę Jajczarsko-Drobiarską w Rzeszowie. Trzy lata później przedsiębiorstwo otrzymało nazwę Zjednoczenie Przemyślu Jajczarsko-Drobiarskiego i otrzymało statut przedsiębiorstwa państwowego.

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum