Ubojnia Drobiu Eko Gril Sokółka

ul. Lotników Lewonieskich 11A
16-100, Sokółka
woj. podlaskie
tel. 85 711 27 44
fax 85 711 24 58
tel. kom. 695 62 11 14
Strona internetowa: www.ekogril.eu
Adres e-mail: alfred.gluszynski@ekogril.eu
Osoba odpowiedzialna za skup: Alfred Głuszyński
Profil ubojni: Brojler
Wielkość uboju: 25 000 - 30 000 sztuk / dzień

Sprawdź ceny żywca

O nas

Po spotkaniu producentów drobiu województwa podlaskiego w maju 2002r., kilku z nich doszło do wniosku, że wspólne działanie przyniesie im dużo korzyści, postanowili więc założyć Spółdzielnię Producentów Drobiu "EKO-GRIL".

Spółdzielnia Producentów Drobiu "EKO-GRIL" prowadzi ubój drobiu na automatyczniej linii uboju duńskiej firmy LINCO, a rozbiór na półautomatycznej linii dzielenia drobiu. Obecnie w Zakładzie ubijanych jest 700 000 sztuk kurcząt rzeźnych o średniej wadze 2,45 kg miesięcznie, z których pozyskuje się 1 300 000 kg mięsa drobiowego.

W 2006 r. spółdzielnia uruchomiła produkcję wędlin drobiowych w adaptowanym budynku będącym własnością spółdzielni z produkcją około 50 000 kg wędlin miesięcznie. Obecnie w spółdzielni jest zatrudnionych na umowę o pracę około 180 pracowników. Spółdzielnia posiada własne specjalistyczne pojazdy do przewozu mięsa i jego przetworów.

Spółdzielnia Producentów Drobiu uczestniczyła i uczestniczy w wielu lokalnych i krajowych konkursach o prestiżowym znaczeniu, w których uzyskuje znaczące pozycje. Spółdzielnia bierze udział w targach i wystawach, a pracownicy uczestniczą w wielu szkoleniach branżowych, klastrowych i innych.

EKO-GRIL posiada własne sklepy firmowe, w których prowadzi sprzedaż detaliczną asortymentu. Jest to świetna forma reklamy bieżącej, która pozawala na szybką sprzedaż własnych produktów.

Zdjęcia

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum