Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz

ul. Piłsudskiego 97
10-020, Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
tel. 668 042 132 (skup)
tel. 89 533 39 83 (centrala)
Strona internetowa: www.ubojniakondratowicz.pl
Adres e-mail: poczta@ubojniakondratowicz.pl

Sprawdź ceny żywca

O nas

Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz powstała w 1985r. Założona przez Zofię i Mirosława Kondratowiczów i do chwili obecnej jest firmą rodzinną. Najpierw prowadzili jedną z pierwszych w Olsztynie profesjonalnie działającą prywatną hodowlę drobiu. Stopniowo rozwijając się i powiększając hodowlę w 1990r. została przekształcona w pierwszą w regionie prywatną Ubojnie drobiu.

Początkowo działalność firmy obejmowała tylko region warmińsko-mazurski, dziś profesjonalny dział obsługi hurtu współpracuje nie tylko z hodowcami i odbiorcami w całej Polsce, ale także eksportuje towar do ekskluzywnych odbiorców w Europie i Azji.

Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz dziennie ubija ok 20tys. brojlerów kurzych, tj. ok 4 składy transportu (na samochód wchodzi średnio 5tys. ptaków).

Ubojnia Drobiu Mirosław Kondratowicz posiada własną flotę samochodową, dzięki czemu jest w stanie odebrać żywiec od hodowcy w każdym miejscu i o każdej porze oraz dostarczyć towar w dowolne wskazane przez klienta miejsce. Utrzymanie najwyższych standardów oraz czołowej pozycji na rynku wymaga ciągłych inwestycji w technologię. Dlatego między innymi w 2009r. zapadła decyzja o wdrożeniu pisanego na zamówienie systemu informatycznego do obsługi ubojni, który objął swoim zasięgiem wszystkie procesy produkcyjne.

Lokalizacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum