Virkon Professional Tablets

Virkon Professional Tablets to nowa postać preparatu dezynfekcyjnego o odczynie kwaśnym.

Nasza cena: 76.90 zł (71.20 zł netto)
Cena rynkowa: 85.20 zł
Waga: 0 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Virkon Professional Tablets to nowa postać preparatu do dezynfekcji w formie tabletek o masie 5 gram pozwala na dokładne odmierzenie ilości preparatu dezynfekcyjnego bez konieczności stosowania miarek. Niszczy bakterie i wirusy wrażliwe na kwaśne środowisko. Virkon Professional Tablets jest nie drażniącym preparatem, nie pozostawia plam i jest biodegradowalny. Można go stosować do dezynfekcjo środków transportu, jaj wylęgowych i wody przeznaczonej dla drobiu. Dostępny jest w bardzo ekonomicznych opakowaniach po 50 tabletek.

Wskazania:

Virkon Professional Tablets można używać do dezynfekcji pomieszczeń, sprzętu i obuwia. Skutecznie niszczy bakterie, wirusy, grzyby drożdżopochodne i pleśnie. 

Informacje producenta

Stosowanie:

W celu otrzymania roztworu o stężeniu 10 g/l (1%), należy rozpuścić jedną 5 g tabletkę Virkon Professional Tablets w 500ml wody.

1. Napełnić czysty plastikowy pojemnik wymaganą ilością wody.
2. Dodać odpowiednią liczbę tabletek produktu Virkon® Professional Tablets.
3. Mieszać roztwór okresowo aż do całkowitego rozpuszczenia (około 15 minut).
Najlepszą skuteczność preparatu Virkon uzyskuje się przy stosowaniu go w temperaturze min. 10 ºC przy zachowaniu kontaktu z odkażaną powierzchnią przez 30 minut. Nie zachodzi konieczność wyłączenia dezynfekowanej powierzchni z użytku pod warunkiem stosowania Virkon tablets zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku zamgławiania pomieszczenia należy zadbać o odpowiednią wentylację budynku.

 

Stosowanie:

Czestotliwość stosowania Virkon Professional Tablets:

  • dezynfekcja powierzchni – rozpuścić 2 tabletki/l wody, roztwór za pomocą spryskiwacza nanieść na powierzchnię i pozostawić na 30 minut.
  • dezynfekcja wyposażenia – rozpuścić 2 tabletki w litrze wody, nanieść roztwór na dezynfekowane sprzęty
  • dezynfekcja obuwia - rozpuścić 2 tabletki w litrze wody, roztwór wlać do pojemnika na maty lub myjek do obuwia.

Skład:

Substancja aktywna biobójczo w Virkon Professional Tablets: bis(siarczan) bis(nadtlenomonosiarczan) pięciopotasowy 498g/kg

Producent

Bayer Sp. z o.o.

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowo uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2018. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum