Wylęgarnia Bildrob

Skontaktuj się z wylęgarnią

Wylęgarnia Bildrob

ul. Tarnowska 150, Wola Morawicka
26-026 Morawica, woj. Świętokrzyskie

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż:
Radosław Gierczak

tel.: 41 311­ 41­ 31
tel. kom.: 501 ­752 ­871
 
 

Wróć do sklepu

Oferta

DataRasaCena netto za sztukę
2022.01.04Ross 3081.50
Cena sprzedaży często zależy od dodatkowych czynników jak odległość, wielkość zamówienia oraz termin płatności.

O wylęgarni

Firma BILDROB istnieje na polskim rynku od 1985 roku. Wylęgi piskląt brojlerowskich i ogólnoużytkowych w oparciu o własne stada rodzicielskie są prowadzone od 1993roku.

Produkowane pisklęta są jak najwyższej jakości o czym świadczy stały wzrost produkcji oraz uznanie na rynku. W latach ubiegłych pisklęta były lężone w małych zakładach lęgowych – Iłża i Szczekociny. Od końca 2014roku wylęgi odbywają się w nowoczesnym zakładzie w Woli Morawickiej koło Kielc, wyposażonym w sprzęt renomowanej firmy PETERSIME.

Szczegóły oferty wylęgarni

Możliwości zakładu to około 15 milionów piskląt rocznie. Lężone są pisklęta brojlerowskie ROSS 308, a sezonowo pisklęta ogólnoużytkowe Rosa I i Rosa V. Jaja do wylęgów pochodzą z własnych stad reprodukcyjnych: Fermy w Woli Morawickiej oraz Odchowalnie w Bilczy.

W zależności od woli klienta pisklęta są szczepione: IB, ND, Mareka, IBD, Reo. Hodowca może zamówić 160 tys piskląt jednorazowo lub 320 tysięcy tygodniowo. Obsługują klientów na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, własne stada reprodukcyjne, nowoczesna wylęgarnia, wykwalifikowana kadra zootechniczno­weterynaryjna, specjalistyczny transport to główne aspekty, które stanowią podstawę profesjonalizmu usług świadczonych przez BILDROB i jakości produkowanych piskląt.

Zdjęcia wylęgarni

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum