"Czadrob" Rafał Czaja, Michał Czaja spółka jawna

Skontaktuj się z wylęgarnią

"Czadrob" Rafał Czaja, Michał Czaja spółka jawna

ul. Akademicka 46
43-346 Bielsko-Biała , woj. Śląskie

tel.: 572 312 433
 
 

Wróć do sklepu

Oferta

DataRasaCena netto za sztukę
2022.01.04Ross 3081.45
2022.01.04Cobb 5001.45
Cena sprzedaży często zależy od dodatkowych czynników jak odległość, wielkość zamówienia oraz termin płatności.

O wylęgarni

Firma Czadrob istnieje na polskim rynku od ponad 15 lat i została stworzona przez doświadczonego w branży inżyniera zootechniki Rafała Czaję. Wylęgarnia piskląt znajduje się w Czechach niedaleko Pragi. W wylęgarni lężone są pisklęta kurze brojlerowskie Cobb 500 i Ross 308. Można zamówić od 15tys. piskląt w zwyż. Cały wylęg jest oparty na własnych stadach reprodukcyjnych. Pisklęta są szczepione na IB (zakaźne zapalenie oskrzeli), ND (rzekomy pomór drobiu), MD (choroba Mareka). Dowóz piskląt jest kwestią indywidualną uzależnioną od zamówienia.

Szczegóły oferty wylęgarni

Nasze pisklęta charakteryzują się niezwykłym potencjałem genetycznym, co finalnie pozwala osiągać bardzo dobre wagi. Wraz z naszym partnerem firmą Xaverov doskonale wiemy jak ważnym etapem w rozwoju piskląt jest okres inkubacji. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby sprzęt oraz cała technologia była na najwyższym poziomie aby pisklęta dostarczone do hodowców były pozbawione chorób oraz wad.

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum