Zestaw (-25%) Maseczka medyczna (50 szt.) + Płyn do dezynfekcji rąk 150ml

Wybór hodowców Rabat
Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.
Nasza cena:
45,00 zł
(23% VAT)
Cena rynkowa: 74,99 zł
Przewidywana dostawa: Poniedziałek
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Doskonały zamiennik

Opinia sklepu o produkcie

Zestaw promocyjny

Maseczka medyczna (trójwarstwowa) - cena za 50 sztuk.

Ochronne maseczki jednorazowe na twarz przeznaczone do użytku codziennego. Wykonane z 3 warstw włókniny polipropylenowej doskonale chronią przed pyłem, zanieczyszczeniami i drobnoustrojami. Z wygodną gumką do zakładania za uszy oraz drucikiem na nos umożliwiającym dopasowanie do kształtu twarzy. Dopasowują się do kształtu twarzy, nie utrudniają oddychania i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia. Miękki materiał jest delikatny dla skóry i nie powoduje uczucia swędzenia jak tańsze maseczki.

Każda maseczka zawiera 3 warstwy:

  1. Warstwa odporna na wilgoć, oddychająca
  2. Warstwa blokująca wirusy i bakterie
  3. Warstwa oddychająca.
  • Wymiary: ok 17,5cm x 9,5 cm
  • Sposób zakładania: gumka za uszy
  • Kolor: odcień niebieskiego
  • Drucik na nos: Tak
  • Ilość Warstw: 3
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 50
  • 100% włóknina polipropylenowa

Płyn do dezynfekcji rąk

Gotowy do użycia neutralny płyn dezynfekujący dłonie, przeznaczony do użytku profesjonalnego we wszystkich zakładach przetwórstwa spożywczego, miejscach zbiorowego żywienia oraz miejscach użyteczności publicznej włącznie ze szpitalami. Dedykowany jest do szybkiej dezynfekcji, bez spłukiwania powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz powierzchni mających bezpośredni kontakt ze skórą człowieka i zwierząt.


Zawiera 80% alkoholu etylowego jako biocyd. Jest neutralny w kontakcie z żywnością, nie pozostawia żadnych obcych posmaków ani zapachów. Nie wymaga spłukiwania po użyciu. Posiada działanie bakteriobójcze oraz grzybobójcze w stosunku do grzybów drożdżopochodnych.


Wysoce łatwopalny. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w pozycji pionowej w suchych i odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach. Nie wystawiać na działanie słońca, unikać skrajnych temperatur. Przechowywać z dala od materiałów palnych, źródeł ognia. Chronić przed działaniem światła i nie palić tytoniu. Drażniący. Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu – nie palić tytoniu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza.

Preparat posiada pozwolenie nr 5213/13 na obrót produktem biobójczym, wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Leczniczych i Produktów Biobójczych.