Calgonium Agro 5l

Środek myjący usuwający osady, naloty i kamień z linii pojenia.

215,00 zł (23% VAT)
Cena rynkowa: 277,50 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

Niebywale skuteczny na fermie czy w wylęgarni. Spróbuj a nie zamienisz go na nic innego!!!

Opinia sklepu o produkcie

Wybór hodowców

Calgonium Agro jest silnym środkiem przeznaczonym do usuwania osadów z kamienia, wapnia, leków, witamin z obiegów doprowadzających wodę pitną dla zwierząt. Szybko czyści nawet mocno pokryte osadem powierzchnie, przywracając im czysty i jasny wygląd. Rozpuszcza osady kamienne na każdym podłożu, nie uszkadzając podłoża. Nie wymaga działań mechanicznych.

Preparat nie niszczy uszczelek, kauczuku i tworzyw sztucznych, urządzeń dozujących!!!Calgonium Agro odpowiada przepisom dotyczącym procesów mycia dla produkcji towarów przeznaczonej do spożycia przez ludzi i zwierzęta.

Informacje producenta

Wskazania:

Calgonium Agro jest bardzo pomocny w hodowli do czyszczenia obiegów wodnych, poideł oraz urządzeń narażonych na osadzanie się kamienia np. zraszaczy, urządzeń dostarczających wodę i parę, filtrów wodnych etc. Z powodzeniem odczyszcza płytki podłogowe i ścienne. Stosowany do usuwania kamienia kotłowego z wentylatorów pracujących w środowisku wodnym.

Stosowanie:

Calgonium Agro zaleca się stosować w celu:

Mycie i oczyszczanie obiegów wody pitnej dla zwierząt przed dezynfekcją:

  • przepłukać instalację czystą wodą, wprowadzić do obiegu roztwór 2%-5% (w zależności od intensywności zabrudzenia) i pozostawić do kontaktu na 6-12 godzin.

    UWAGA ! ZAPEWNIĆ ODPOWIETRZENIE OBIEGU. Przepłukać obieg czystą wodą i przeprowadzić dezynfekcję preparatem Agri Germ 2000.

Mycie i usuwanie osadów z powierzchni plastikowych, posadzek i okładzin płytkowych:

  • sporządzić roztwór 10%-20% (w zależności od grubości kamienia) i nanieść go na powierzchnię za pomocą ręcznego atomizera. Odczekać ok. 15 minut. UWAGA! NIE SZOROWAĆ. Spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego.

Mycie i oczyszczanie powierzchni ze stali nierdzewnej:

  • stosować roztwór 1%, oczyszczana powierzchnie dokładnie spłukać czystą wodą.Uwaga! Nie wolno mieszać środka Calgonium Agro z wyrobem chlorowanym (zawiera kwas solny).

Skład:

Calgonium Agro zawiera: kwas solny, niejonowe związki powierzchniowo-czynne, inhibitor korozji.

Producent:

Vet Protect

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Zobacz także