Ecocid S 2,5 kg

Ecocid S to uniwersalny preparat dezynfekcyjny do powierzchni i sprzętu. Aktywny nawet w bardzo zimnej lub twardej wodzie. Nie powoduje korozji, ma przyjemny zapach.

170,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 189,60 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

Polecam tym wszystkim, którzy polubili VirKon S. Skład ten sam, opakowanie  12,5 x większe, a cena proporcjonalnie o 30% mniejsza.  Bardzo skuteczny i uniwersalny preparat. UWAGA hodowcy nioski - preparat można stosowac do oprysku jaj ! A teraz w nowym dużym i ekonomicznym opakowaniu.

Opinia sklepu o produkcie

Nowe większe opakowanie w ekonomicznej cenie.

Ecocid S zapewnia ochronę przed wieloma groźnymi chorobami zakaźnymi, w tym przed ptasią grypą wywoływaną przez wirusa H5N1. Wykazuje się szerokim spektrum aktywności wirusobójczej, bakteriobójczej oraz grzybobójczej. Ma postać rozpuszczalnego proszku i jest łatwy do użycia na każdej powierzchni i wyposażeniu we wszelkich pomieszczeniach gospodarskich hodowli wielko- i drobnotowarowej.

Informacje producenta

Stosowanie:

Ecocid S jako roztwór aktywny może być stosowany w postaci aerozolu, rozpylania lub zamgławiania, a także do stosowania na wszelkich barierach dezynfekcyjnych - np. na matach i w przejazdach.

  • przygotowanie roztworu – 50  g preparatu / 5 l wody
  • zalecane jest używanie gumowych rękawic

Zamgławianie na zimno: 1:100 (1% roztwór) zamgławiać należy puste pomieszczenia za pomocą zamgławiacza w dawce 1l/10m2 powierzchni podłogi. Pozostawić mgłę na 30 minut. Przed wprowadzeniem zwierząt należy wywietrzyć pomieszczenia przez ok. godzinę.

Zamgławianie na gorąco: 1:25 (4% roztwór) wskazane jest użycie 15części nośnika mgły z 85 częściami wody, po wymieszaniu cieczy należy dodać Ecocid S. Uzyskanym roztworem należy zamgławiać w ilości 1l/40m2 powierzchni podłogi i pozostawić mgłę na 30-60 min. Przed wprowadzeniem zwierząt należy wywietrzyć pomieszczenia przez ok. godzinę.

Skład:

pentanopotas bis(nadtlenomonosiarczan)bis(siarczan) 500g/1000kg (monosiarczan potasu)

Producent:

Krka

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Zobacz także