Pan Kurczak Poleca

Ecocid S 2,5 kg

Ecocid S to uniwersalny preparat dezynfekcyjny do powierzchni i sprzętu. Aktywny nawet w bardzo zimnej lub twardej wodzie. Nie powoduje korozji, ma przyjemny zapach.

Nasza cena: 156.00 zł (144.44 zł netto)
Cena rynkowa: 189.60 zł
Waga: 2.6 kg
 
Dr Kurczak poleca

Polecam tym wszystkim, którzy polubili VirKon S. Skład ten sam, opakowanie  12,5 x większe, a cena proporcjonalnie o 30% mniejsza.  Bardzo skuteczny i uniwersalny preparat. UWAGA hodowcy nioski - preparat można stosowac do oprysku jaj ! A teraz w nowym dużym i ekonomicznym opakowaniu.

Opinia sklepu o produkcie

Nowe większe opakowanie w ekonomicznej cenie.

Ecocid S zapewnia ochronę przed wieloma groźnymi chorobami zakaźnymi, w tym przed ptasią grypą wywoływaną przez wirusa H5N1. Wykazuje się szerokim spektrum aktywności wirusobójczej, bakteriobójczej oraz grzybobójczej. Ma postać rozpuszczalnego proszku i jest łatwy do użycia na każdej powierzchni i wyposażeniu we wszelkich pomieszczeniach gospodarskich hodowli wielko- i drobnotowarowej.

Informacje producenta

Stosowanie:

Ecocid S jako roztwór aktywny może być stosowany w postaci aerozolu, rozpylania lub zamgławiania, a także do stosowania na wszelkich barierach dezynfekcyjnych - np. na matach i w przejazdach.

  • przygotowanie roztworu – 50  g preparatu / 5 l wody
  • zalecane jest używanie gumowych rękawic

Zamgławianie na zimno: 1:100 (1% roztwór) zamgławiać należy puste pomieszczenia za pomocą zamgławiacza w dawce 1l/10m2 powierzchni podłogi. Pozostawić mgłę na 30 minut. Przed wprowadzeniem zwierząt należy wywietrzyć pomieszczenia przez ok. godzinę.

Zamgławianie na gorąco: 1:25 (4% roztwór) wskazane jest użycie 15części nośnika mgły z 85 częściami wody, po wymieszaniu cieczy należy dodać Ecocid S. Uzyskanym roztworem należy zamgławiać w ilości 1l/40m2 powierzchni podłogi i pozostawić mgłę na 30-60 min. Przed wprowadzeniem zwierząt należy wywietrzyć pomieszczenia przez ok. godzinę.

Skład:

pentanopotas bis(nadtlenomonosiarczan)bis(siarczan) 500g/1000kg (monosiarczan potasu)

Producent

Krka

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum