FraSal M Liquid 25kg

Fra Sal M Liquid to polecany zakwaszacz.

420,00 zł (8% VAT)
Cena rynkowa: 497,25 zł
Przewidywana dostawa: Już jutro!
MojeKurczaki.pl gwarantują bezpieczne zakupy.
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze.

Dr Kurczak Poleca!

Fra Sal M Liquid to dobry zakwaszacz. Polecam go z czystym sumieniem!

Opinia sklepu o produkcie

Preparat ten zawiera mieszaninę róznych kwasów, dzięki którym niezwykle skutecznie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, ogranicza biegunki, reguluje kwasowość w jelitach i kontroluje ilość i rodzaj bakterii, jakie w nich mieszkają. Jest to niezwykle istotne, gdyż choroby biegunkowe stanowią istotną przyczynę strat w produkcji drobiarskiej.

Trzeba pamiętać, że dużą rolę w występowaniu biegunek odgrywają nieprawidłowości w składzie jelitowej flory bakteryjnej, wynikające między innymi z zaburzeń w kwasowości środowiska przewodu pokarmowego. Zakwaszające właściwości Fra Sal'u M Liquid pozwalają na utrzymanie odpowiednich warunków niezbędnych do zapewnienia równowagi bakteryjnej flory jelitowej. Składniki prawidłowej flory wytwarzają różnego rodzaju czynniki hamujące wzrost i rozwój bakterii chorbotwórczych i tym samym zapobiegają rozwojowi patogenów. Ponadto pobudzają sprawność układu immunologicznego poprzez stymulację wytwarzania pewnych przeciwciał i substancji przeciwdrobnoustrojowych. Dlategoteż tak ważne jest utrzymanie odpowiedniego środowiska przewodu pokarmowego.

Stosowanie preparatu Fra Sal M Liquid ma na celu utrzymanie, a w razie potrzeby przywrócenie stanu równowagi pozwalającego na zachowanie najbardziej optymalnego składu flory jelitowej.

Pamiętaj o Fra Sal M Liquid w sytuacjach newralgicznych dla wystąpienia problemów pokarmowych- w przypadku zmiany pasz, po antybiotykoterapii czy też w stresogennych momentach chowu- np. szczepienia. Dzięki temu unikniesz i ograniczysz występowanie chorób biegunkowych.

Preparat ten jest również skuteczny w momencie, gdy problemy z przewodem pokarmowym już się pojawiły i mamy do czynienia z rozpoczynającą się biegunką. Fra Sal M Liquid wywołuje widoczny efekt w postaci wysuszenia ściółki. Zastosowanie go jako preparatu pierwszego wyboru pozwoli ograniczyć konieczność wprowadzania antybiotyków, a to przełoży się na oszczędności finansowe.

 

Informacje producenta

Wskazania:

Fra Sal M Liquid to preparat zakwaszający, który powinieneś stosować:

  • gdy wystąpi biegunka
  • w okresie zmiany paszy
  • po antybiotykoterapii
  • aby utrzymać równowagę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego
  • w sytuacjach stresowych, aby zapobiec ewentualnym niestrawnością pokarmowym

Stosuj Fra Sal M Liqiud zawsze, gdy tylko chcesz ograniczyć problemy pokarmowe swojego stada!

 

Stosowanie:

Fra Sal M Liquid stosuj w dawce:

  • 1 l  / 1000 l wypijanej wody przez 2-3 razy w tygodniu, lub przez 2-3 dni w podaniu ciągły.

Skład:

Fra Sal M Liquid zawiera: kwas mrówkowy, kwas mlekowy, kwas propionowy, substancje powierzchniowo czynne i dodatek usuwający osady.

Producent:

Wenemco BV - Holandia

Rodzaj paszy:

Mieszanka paszowa uzupełniająca