Najczęściej kupowanePan Kurczak Poleca

FraSal M Liquid 25kg

Fra Sal M Liquid to polecany zakwaszacz.

Nasza cena: 340.00 zł (314.81 zł netto)
Cena rynkowa: 387.25 zł
Waga: 26 kg
Doskonały zamiennik
Nasza cena: 310.00 zł (287.04 zł netto)
Cena rynkowa: 345.78 zł
Waga: 26 kg
 
 
Dr Kurczak poleca

Fra Sal M Liquid to  dobry zakwaszacz. Polecam go z czystym sumieniem !

Opinia sklepu o produkcie

Preparat ten zawiera mieszaninę róznych kwasów, dzięki którym niezwykle skutecznie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, ogranicza biegunki, reguluje kwasowość w jelitach i kontroluje ilość i rodzaj bakterii, jakie w nich mieszkają. Jest to niezwykle istotne, gdyż choroby biegunkowe stanowią istotną przyczynę strat w produkcji drobiarskiej.

Trzeba pamiętać, że dużą rolę w występowaniu biegunek odgrywają nieprawidłowości w składzie jelitowej flory bakteryjnej, wynikające między innymi z zaburzeń w kwasowości środowiska przewodu pokarmowego. Zakwaszające właściwości Fra Sal'u M Liquid pozwalają na utrzymanie odpowiednich warunków niezbędnych do zapewnienia równowagi bakteryjnej flory jelitowej. Składniki prawidłowej flory wytwarzają różnego rodzaju czynniki hamujące wzrost i rozwój bakterii chorbotwórczych i tym samym zapobiegają rozwojowi patogenów. Ponadto pobudzają sprawność układu immunologicznego poprzez stymulację wytwarzania pewnych przeciwciał i substancji przeciwdrobnoustrojowych. Dlategoteż tak ważne jest utrzymanie odpowiedniego środowiska przewodu pokarmowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stosowanie preparatu Fra Sal M Liquid ma na celu utrzymanie, a w razie potrzeby przywrócenie stanu równowagi pozwalającego na zachowanie najbardziej optymalnego składu flory jelitowej.

Pamiętaj o Fra Sal M Liquid w sytuacjach newralgicznych dla wystąpienia problemów pokarmowych- w przypadku zmiany pasz, po antybiotykoterapii czy też w stresogennych momentach chowu- np. szczepienia. Dzięki temu unikniesz i ograniczysz występowanie chorób biegunkowych.

Preparat ten jest również skuteczny w momencie, gdy problemy z przewodem pokarmowym już się pojawiły i mamy do czynienia z rozpoczynającą się biegunką. Fra Sal M Liquid wywołuje widoczny efekt w postaci wysuszenia ściółki. Zastosowanie go jako preparatu pierwszego wyboru pozwoli ograniczyć konieczność wprowadzania antybiotyków, a to przełoży się na oszczędności finansowe.

 

Wskazania:

Fra Sal M Liquid to preparat zakwaszający, który powinieneś stosować:

  • gdy wystąpi biegunka
  • w okresie zmiany paszy
  • po antybiotykoterapii
  • aby utrzymać równowagę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego
  • w sytuacjach stresowych, aby zapobiec ewentualnym niestrawnością pokarmowym

Stosuj Fra Sal M Liqiud zawsze, gdy tylko chcesz ograniczyć problemy pokarmowe swojego stada!

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Fra Sal M Liquid stosuj w dawce:

  • 1 l  / 1000 l wypijanej wody przez 2-3 razy w tygodniu, lub przez 2-3 dni w podaniu ciągły.

Skład:

Fra Sal M Liquid zawiera: kwas mrówkowy, kwas mlekowy, kwas propionowy, substancje powierzchniowo czynne i dodatek usuwający osady.

Producent

Wenemco BV - Holandia

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeKurczaki.pl 2009-2022. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojekurczaki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

Serwis korzysta z plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.

Certum